TÜRKİYE CANIM FEDA

AUDİO GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Audio_Banner05

GÖRMEDEN KAPI AÇMAYA SON…..

BİNANIZI BİR GÜNDE GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİNE ÇEVİRELİM 
SİTE, BİNA,APARTMAN,VİLLA, KIRMADAN DÖKMEDEN GÖRÜNTÜLÜ DİAFON MONTAJ EDİP,KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN : 0850 885 02 64

e-posta : iletisim@karanbilisim.com 

audio_görüntülü_diafon

AUDİO GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ NEDİR? 

Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

Günümüzde inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle site ve toplu alanlarda bulunan konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır.

Görüntülü diafon sistemleri ekran boyutları ve ürün özelliklerine göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Görüntülü diafon konuşma sistemlerinde 4,3” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra daireler arası görüşme, bloklar arası, güvenlik ile görüşme vb. sosyal tesislerle görüşme sağlanabilmektedir.

Görüntülü diafon sistemleri daire içi monitörler, zil paneli, güç kaynakları gibi birçok unsurun beraber çalışması ile görüşme ve konuşma yapılabilmektedir.

 Görüntülü diafon sistemi hakkında geniş ve detaylı bilgi fiyat ve fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, apartman ve sitelere yönelik çözümlerimiz için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

diafon_sistemi

apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları,apartman görüntülü haberleşme sistemi,apartman zil sistemleri,audio diafon fiyatları,audio görüntülü diafon,audio görüntülü diafon fiyat,audio görüntülü diafon fiyatları,audio kapı zili,bina zil sistemleri fiyatları,diafon sistemleri,en ucuz görüntülü diafon fiyatları,görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları,görüntülü diafon fiyatları,görüntülü diafon sistemleri fiyat,görüntülü diafon sistemleri fiyatları,görüntülü interkom sistemleri,görüntülü kapı diafonu,görüntülü kapı sistemleri,görüntülü kapı zili,görüntülü kapı zilleri,görüntülü konuşma sistemleri,görüntülü megafon fiyatları,görüntülü zil sistemleri,kameralı diafon sistemleri,kameralı zil sistemleri,kameralı zil sistemleri fiyatları,kapı zil sistemleri

AUDİO 2018 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

AUDİO 003480 ZİL PANELİ

audio_3480_zil_paneli

AUDİO 003491 CREA ZİL PANELİ

audio_3491_crea_zil_paneli

AUDİO 008312 ZİL PANELİ

audio_8312_zil_paneli

AUDİO 003485 PANEL CİTY

audio_3485_panel city_zil_paneli
AUDİO 1105D 3.5″ DİK DİAFON
audio_1105d_3.5_görüntülü_diafon
GDL 7″ Modern
1
GDL 7″
1
7″ Style Touch
2
7″ Style Dokunmatik Buton
3

Görüntülü Diafon Sistemleri

Powered by themekiller.com