TÜRKİYE CANIM FEDA
bbb

BEBEK VE BAKICI İZLEME SİSTEMİ NEDİR?

 Bebek-Bakıcı İzleme  Sistemi yeni doğan ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğimizin ve bebeğimizi emanet etmiş olduğumuz bakıcıların ayrıca bakıma muhtaç hastalarımızın davranışlarını kontrol altında tutmamızı sağlayan  bir kamera sistemidir. Sistem genel hatları ile dekoratif özel kameralardan ve  video kayıt cihazından oluşmaktadır. Evinize kuracağınız bebek bakıcı kamera sistemini, televizyonunuzdan, internetten, ,masa üstü bilgisayarlardan, ,tablet bilgisayarlardan ve cep telefonlarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca geriye dönük kayıtları da izleyebilirsiniz. Bebek Kamera Sistemi ile yeni doğmuş bebeklerinizin, gelişim çağında olan bebeklerinizin, bakıma muhtaç hastalarınızın gün içindeki tüm davranışlarını, kaydedilmiş geçmişteki tüm görüntülerini dilediğiniz anda canlı olarak izleyebilirsiniz. Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini kontrol edebilmenizi sağlar. Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin, hastanızın vermiş olduğu olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, tedirginlik, mutsuzluk, çekingenlik vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size yardımcı olur. Bebek kamera sistemleri ile gelecekte bebeğiniz ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukları önleyebilmenizi sağlar.

 Bebek Kamera Sistemleri ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır. Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir kamera da ilave edebilirsiniz. Bu sayede siz evde yokken sizi ziyarete gelen misafirlerinizi de izleyebilir eviniz için ekstra bir güvenlik tedbiri alabilirsiniz.

BEBEK-BAKICI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Evinize montaj edilecek olan IP,Analog kamera sistemlerini internetinize bağlayarak görüntüleri izleyebilirsiniz,
Yine evinizde bulunan DVR veya NVR Kayıt cihazları ile görüntüler kayıt edilmektedir,
İster evinizdeki bilgisayardan isterseniz dışarıdaki bir bilgisayardan görüntüleri canlı yada geçmişi izleyebilirsiniz,
İsterseniz bir yada tüm kameralarda ses özelliği olabilir böylece bebeğinizin sesini de duyabilirsiniz,
Aynı anda hem internet üzerinden hemde cep telefonu üzerinden görüntüleri izleyebilirsiniz,

KAMERA SİSTEMİ GÜVENLİ MİDİR? BAŞKALARI DA  EVİMİZİN GÖRÜNTÜLERİ İZLEYEBİLİR Mİ ?

Sistem kurulurken size özel bir şifre tanımlanır ve bu şifre sadece size özeldir, bu şifrenin kırılması imkansızdır ve istediğiniz zaman şifreyi kendiniz değiştirebilirsiniz.

KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLER?

Firmamız tüm ürünlerine iki yıl boyunca garanti vermektedir, firmamız tarafından test edilen güvenilir ürünleri tercih etmektedir.

BEBEK-BAKICI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ BAŞKA HANGİ AMAÇLAR İLE KULLANABİLİRİM?

  • Güvenlik amacı ile
  • Kontrol amacı ile
  • Delil olarak
  • İspat amacı ile kullanabilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME NASILDIR?

Ürünü satın alırsınız, dilediğiniz kadar  kullanırsınız.  Kiralık sistemlere ömür boyu taksit ödemek zorunda kalmazsınız!!!

SABİT IP NEDİR? KOD NEDİR?

Kamera görüntüleri dışarıdan izlemek için satın aldığınız internet servis sağlayıcıya(TTNET,TURKNET, SUPERONLINE vs.) telefon ile başvurarak sabit ip başvurusunda bulunmanız gerekmektedir, size verilecek olan bu numara ile cep telefonuzdan yada internet üzerinden kamera görüntülerini izleyebilirsiniz. Şuan ki ücret 14 TL olarak internet faturanıza yansımaktadır.

  Yeni nesil kayıt cihazları Sabit IP adresine gerek kalmadan bir KOD numarası üzerinden bağlantı kurarak izleme yapabilirsiniz, hem daha güvenlik bir yöntem hemde aylık SABİT İP ücreti ödeme yapmış olmazsınız. Şu anda kullandığımız tüm ürünler KOD ile çalışmaktadır.

PEKİ NEDEN BİZ?

 2010 yılında kurulan bir firmayız, telefon numaralarımız hiç değişmedi. Sadece güvenlik sistemleri üzerine çalışıyoruz başka bir yan dal işimiz yok. 1000 den fazla referansımız var. Montaj ekibimiz kendi bünyemizdedir dışarıdan taşeron işçi yada çözüm ortağı vs. çalışmıyoruz. ilk günkü iş heyecanımız hep  devam ediyor sizi de aramızda görmek ve memnun kalıp başka müşterilerimize referans olmanız bizi mutlu edecektir.

FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇEREK ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİNDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

 0850 885 02 64 – 0212 452 02 65

    iletisim@karanbilisim.com

Powered by themekiller.com